Žienky si niekedy myslia, že sú najmúdrejšie na svete a najradšej by si nás vo všetkom pretvorili na svoj obraz. Jedna z nich sa rozhodla, že pre chlapov spíše akýsi Preškoľovací kurz. Ako sa ukázalo, trafila klinec po hlavičke, pretože jej príspevok získal na facebookovej stránke Priznanie žien viac ako 1 900 lajkov. Samozrejme, väčšina prišla zrejme zo strany nežnejšieho pohlavia. Teraz však prichádza odveta. Našiel sa totiť odvážlivec, ktorý spísal Preškoľovací kurz pre ženy!

Keď sme spomínali, že Preškoľovací kurz pre mužov získal viac ako 1 900 označení „páči sa mi to“, Preškoľovací kurz pre ženy v skupine Priznanie žien až taký úspech nežne. Ktovie prečo, že? Chlapík vo svojich dvanástich bodoch dámam poriadne naložil. Podľa neho by mali mať zakázané pozerať makeup tutoriály na internete, nemali by plánovať stretnutia so svokrovcami počas majstrovstiev sveta v hokeji, mali by sa zbaviť syndrómu posielania screenshotov intímnych správ s partnerom či neporovnávať mužov s hercami v romantických filmoch.

Prečítajte si celý Preškoľovací kurz pre ženy a tomuto borcovi dáte rozhodne za pravdu. Už len my by sme mu dali minimálne tých 1 900 lajkov!

Aby ste boli v obraze, toto je Preškoľovací kurz pre mužov od neznámej dámy

Preškoľovací kurz pre ženy od odvážneho týpečka

Zdroj: Facebook