Attila Végh vyhral ostrosledovaný duel s Karlosom Vémolom už v prvom kole. Na pozápasovej tlačovej konferencii sa okrem iných vecí novinári spýtali aj na prípadnú odvetu týchto dvoch velikánov československej MMA. Karlos tú možnosť pripustil, ale Attila zareagoval ako kráľ!

Pred tzv. súbojom storočia sa zdalo, že väčším sebavedomím oplýva Karlos, ale po samotnom zápase to už vyzeralo úplne inak. Zatiaľ čo Karlos sa po fighte vyjadril, že sa mu zrútil sen, Attila bol viditeľne šťastný a jeho hláška “Spln sa mi senil” teraz baví Slovensko. Na pozápasovej tlačovke sa jeden z novinárov opýtal aj na prípadnú odvetu.

Karlos na to reagoval slovami: „Pokiaľ dostanem šancu na “rematch”, tak potom budem musieť ísť tvrdo. Sen dostať sa do UFC sa mi totiž už nesplní, ale môže sa mi podariť poraziť Attilu Végha dvakrát. V momente, keď ho porazím v budúcom zápase, tak by z toho bola trilógia.”

Attila však zareagoval úplne inak. „Svoj veľký cieľ som splnil a teraz sa musím dať dokopy v hlave, lebo som mal za sebou naozaj brutálne mesiace. Neviem teraz na túto otázku odpovedať. Porazil som ho. Načo by som teda s ním išiel opäť? Možno časom niečo vymyslíme,” vyhlásil slovenský šampión.

„Porazil som ho. Načo by som teda s ním išiel opäť? ” Attila VÉGH

Zdroj: YouTube/Oktagon MMA | Foto: Instagram/OktagonMMA