Real Madrid počas tohto leta prišiel o svoju najväčšiu ofenzívnu zbraň Cristiana Ronalda, ktorý prestúpil do turínskeho Juventusu. Fanúšikovia netrpezlivo čakali na to, kto by ho mohol nahradiť, napokon však prichádza ďalšia rana!

Po Ronaldovom odchode boli s prestupom do Realu Madrid spájané viaceré ofenzívne mená, ale zatiaľ sa žiadna zo špekulácií nepotvrdila. Fanúšikov tohto španielskeho klubu najnovšie poriadne rozzúril ďalší krok vedenia, pretože to sa rozhodlo opätovne poslať preč svoju ofenzívnu nádej. Tou je Raúl de Tomás.

Tento 23-ročný španielsky zakončovateľ v minulej sezóne pôsobil na hosťovaní v druholigovom celku Rayo Vallecano. Stal sa v ňom veľkou hviezdou, keď strelil 24 gólov v 32 zápasoch a pomohol tímu k postupu do La Ligy. Na začiatku tohto ročníka mal byť v kádri Realu Madrid útočníkom číslo 3 za Karimom Benzemom a Borja Mayoralom. Mnohí fanúšikovia verili, že dostane pod Lopeteguim viac priestoru a naplno rozvinie svoj obrovský potenciál.

Opak je však pravdou, pretože vedenie Realu Madrid ho opätovne poslalo na ročné hosťovanie do Rayo Vallecano. Fanúšikovia „Bieleho baletu“ sú z tohto odchodu zjavne poriadne nahnevaní a mnohí z nich nad týmto rozhodnutím len nechápavo krútia hlavou. Naozaj bude Real Madrid stavať svoju ofenzívu len na dvojici Benzema – Mayoral?

Zdroj: Transfermarkt.com, Sportovymagazin.sk | Foto: YouTube, Twitter