Príprava na MS v hokeji 2018 sa už začala a pre nás nie veľmi pozitívne, keďže sme prehrali dva zápasy so Švédskom. Hoci sa už zdalo, že na záverečný šampionát pocestujeme bez jediného hráča z NHL, pravda je napokon úplne iná. 

Tím NHL Edmonton Oilers prostredníctvom sociálnych sietí oznámil, že na MS v hokeji 2018 pocestuje až päť hráčov z tohto kanadského klubu. Obrancovia Adam Larsson a Yohann Auvitu budú reprezentovať Švédsko, respektíve Francúzsko, a útočníci Connor McDavid s Leonom Draisatlom si zahrajú za Kanadu, resp. Nemecko. Piatym členom tejto „zostavy“ je zadák Andrej Sekera, ktorý sa na turnaji predstaví v drese Slovenska.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

V prípade 31-ročného obrancu sme s jeho účasťou už ani nepočítali, nakoľko v poslednej dobe ho vo veľkom prenasledujú zranenia. Veríme tomu, že nečakaný pozitívny obrat v podaní Andreja Sekeru by mohol zapôsobiť aj na Richarda Pánika. Hráč Arizony Coyotes sa stal v tejto sezóne najproduktívnejším Slovákom v NHL a podobne ako Sekera by bol pre našu reprezentáciu skvelou posilou.

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj|Foto: Twitter