Čo si budeme hovoriť, v odhaľovaní pred kamerami boli české herečky vždy krok dopredu pred tými slovenskými, a tak kinematografia našich západných susedov ponúka mnoho titulov s obnaženými kráskami, ktoré išli so svojou kožou doslova na trh. Dôvodov, prečo je tomu tak, môže byť pritom viacero. Veď pravda je taká, že slovenské herečky príliš veľa príležitosti zahrať si vo filme ani nemali, keďže sa u nás dlhé roky skoro vôbec nenatáčalo.

Jednou z priekopníčok medzi našimi umelkyňami je jednoznačne Monika Hilmerová, ktorá vo filme Prameň života nemala vôbec žiaden problém ukázať telo v celej kráse. No odvtedy si takúto scénu už nikdy nezopakovala, čo je veľká škoda. Jej kolegyne z Česka však vo svojej domovine dostali omnoho viac možností predviesť nielen herecké umenie, ale aj dokonalé telá, ktoré tešia televíznych divákov dodnes.

Jednou z nich je krásna herečka Markéta Hrubešová, často obsadzovaná najmä vďaka svojej ohnivočervenej hrive, ktorá jej zabezpečila mnoho zaujímavých úloh, predovšetkým rajcovných žien. V jednom z filmov zvádzala k hriechu i rovnako populárneho herca Ondřeja Vetchého. Ten mohol pri pohľade na nahú ryšavku slniacu sa v Evinom rúchu oči nechať. Mrknite sa na Markétine telo i vy!

Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová úplne nahá

Odhalenú Markétu vo filme Golet v údolí si môžete pozrieť —TU——TU——TU—

Foto: Facebook, Instagram, YouTube