Martina Grešová je jednou zo slovenských missiek, no podľa fotky starej štyri roky by ste to tipovali skutočne len ťažko. Peroxidové vlasy a o 15 kíl viac… Takto naozaj vyzerala?

Martina Grešová je slovenská miss a tiež milovníčka módy, ktorá si dokonca založila vlastnú značku. Na Slovensku sa však preslávila aj svojim vzťahom s futbalistom Róbertom Vittekom. Brunetke sa celkovo darí a len na Instagrame ju sleduje už viac ako 55 tisíc ľudí. Asi ste však netušili, že pred štyrmi rokmi vyzerala úplne inak.

„Často mi hovoria, že to mám v živote jednoduché, lebo som pekná. Alebo ak robím rozhovor pýtajú sa, či mi krása v živote pomohla. Áno, na fotke som ja, približne v roku 2015, čiže nie tak dávno späť v čase. Nazvala by som tú fotku „nádej umiera posledná“. Bolo to výzorovo moje najhoršie obdobie. Zničené vlasy, hrozná pleť a asi tak 15 kg navyše. Dnes mi tipujú 25 rokov a na tejto fotke vyzerám ako taká tetka Betka, čo má 45,“ napísala o sebe krásna brunetka. Nuž, s peroxidovými vlasmi a pätnástimi kilami navyše by ste krásnu Martinu asi nespoznali!

Martina Grešová dnes

Martina Grešová kedysi

Foto: Instagram/Kdebolotambolo