„Furt som mala priateľa, potom som mala priateľku, potom som mala zase priateľa. A to išlo tak, že som išla zo vzťahu do vzťahu.“ Takýmto šokujúcim priznaním odhalila svoju pikantnú minulosť jedna zo súťažiacich na Farme 11.

Farma 11 má za sebou takmer prvý týždeň vysielania a o zaujímavé pikošky zo statku rozhodne nebola núdza. Čo sa týka nejakých tých love stories, tak zatiaľ najväčší rozruch spôsobila dvojica Rado a Mirka, pričom video z ich spoločnej noci nájdete – TU.

Ako sa však ukázalo, na Farme 11 to nemusí iskriť len medzi mužmi a ženami, ale možno si baby dokážu vystačiť aj bez mužov. 23-ročná kráska Romana Košťálová totiž priznala, že je aj na baby. „Ja som nikdy nevedela, čo to je byť slobodná, pretože som vždy mala nejaké vzťahy. Furt som mala priateľa, potom som mala priateľku, potom som mala zase priateľa. A to išlo tak, že som išla zo vzťahu do vzťahu. Takže ja som asi prvýkrát slobodná a je to úžasné,“ cituje ju portál Slovakwoman.sk.

Barmanka z Topoľčian, ktorá pred Farmou pracovala v Bratislave, dodala, že hoci sa citovo vie naviazať viac na mužov ako na ženy, nežnejšie pohlavie je pre ňu zaujímavejšie. Nuž, na statku sa možno môžme tešiť ešte na veľmi divoké zážitky!

Zdroj: TV Markíza, Slovakwoman.sk | Foto: Markiza.sk