Šárka Vojtková si v 90-tych rokoch získala veľkú popularitu v rámci celého Československa, keď si po boku Bolka Polívku strihla rolu Irenky v legendárnom filme Dědictví. Roky vyhlasuje, že rolu niekoľkokrát oľutovala a postavila ju do nelichotivého svetla. Bola však Šárka povahovo od postavy Irenky tak veľmi vzdialená, ako to roky prezentuje?

Šárka Vojtková sa o roli Irenky vyjadrila takto: „Moje rodina mně připravila bezproblémové dětství i dospívání a život „Irenek“ mi byl na hony vzdálen. Najednou jsem byla pro celou republiku ta IRENKA!!! S*xuální symbol v nepříliš lichotivém světle.“ Bol ale Vojtkovej život tak na hony vzdialený od Irenkinho, ako to sama prezentuje?

Ani zďaleka… Okrem svojej najznámejšej role sa totiž hravo zhostila menších rolí v erotickom seriáli Lusty Liaons, kde si stihla zahrať hneď tri péčkové scény! V prvej scénke si to poriadne rozdá so svojím manželom, aby mu dokázala, že ho miluje a je mu sto percentne verná, len aby si o pár minút neskôr mohla schuti vrznúť so svojím milencom, ktorého, mimochodom, stvárnil slovenský zabávač Miro Noga! Za rolu podarenej ženičky mala Vojtková v tých časoch zhrabnúť poriadne mastnú sumičku vo výške tritisíc dolárov!

Zdroj/Foto: Youtube