Krok za krokom je známy americký seriál, ktorý sa natáčal v rokoch 1991-1998. Aj vy sa teraz cítite staro? Nuž, pravdou je, že ani hlavní hrdinovia zo Step by step nemladnú a týka sa to aj krásnej brunety Karen, ktorú stvárnila herečka Angela Watson. 

Angela Watson pochádza zo štátu Illinois v USA, kde sa narodila 12. novembra 1975. Hoci to znie až neuveriteľne, počítate dobre, dnes má seriálová Karen už 44 rokov. Po poslednej klapke seriálu sa vrhla na kariéru speváčky a modelky, neskôr založila charitatívnu organizáciu.

Tá nesie názov Child Actors Supporting Themselves  a pomáha detským hercom či športovcom v tom, aby neprišli o svoje peniaze. Angela mala k založeniu tejto charity pádny dôvod a síce ten, že všetky zárobky z reklám a natáčania seriálu Krok za krokom jej rodičia minuli.

Táto veľmi negatívna skúsenosť sa ale na jej vzhľade podpísala iba minimálne a Angela Watson aj dnes, viac ako 22 rokov po poslednej epizóde seriálu Krok za krokom, vyzerá stále výborne. Dosť bolo slov, pozrite sa sami!

Angela Watson ešte v časoch natáčania Krok za Krokom

Angela Watson teraz

Foto: Instagram