Milovaná aj nenávidená reality show Farma sa na obrazovkách TV Markíza vysiela od roku 2011. Odvtedy sa za dvanásť sérií premleli v tejto súťaži mnohí ľudia a mnohí sa ešte určite premelú, keďže v štádiu príprav je už trinásta séria, na ktorú sa diváci môžu tešiť tento rok.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Farma vystrelila do sveta popularity mnoho žien a mužov, ktorí sa po svojej účasti stali tzv. influencermi so spoluprácami u rôznych firiem. Jednou z prvých takto úspešných  hviezdičiek bola Jana Hrmová (26). Tá sa na Farme ukázala počas štvrtej série, a to ešte ako 19-ročná. Už vtedy však zaujala mnohými pikantnosťami, keď sa napríklad pred kamerami aj ostatnými súťažiacimi nemala problém obnažiť donaha. Potom si účasť na statku zopakovala počas siedmej série, kde ale pre zdravotné problémy skončila predčasne.

Aktuálne sa Jana venuje tvorbe YouTube videí a, samozrejme, Instagramu so základňou vyše 182-tisíc fanúšikov. Im sa občas veľmi rada predvedie odhalená, pričom jednu z takýchto fotiek len v spodnom prádle uverejnila iba nedávno, kedy pohľad na brunetkine telo obdivovateľov poriadne rozjaril. A vy si takto nahodenú Janku môžete pozrieť na konci fotogalérie!

Jana Hrmová

Jana na foto v spodnom prádle >>TU<<

Foto: Instagram/Janahrmi