Jednou z najkultovejších scén filmovej série Prcičky je určite tá z druhej časti, kedy Jim, Paul a Stiffler skončili v jednej miestnosti s dvoma rajcovnými “lesbičkami”. Ako vyzerajú tieto dve kočky dnes? 

Spomínané lesbické duo, neskôr sa ukázalo, že dievčatá neboli vôbec “teplé”, stvárnili herečky Lisa Arturo a Denise Faye. Od natáčania filmu Prci Prci Prcičky 2 už ubehlo dlhých 19 rokov a tieto dve dračice sa za ten čas veru poriadne zmenili. Jedna z nich už v šoubiznise nepôsobí a tá druhá vymenila herectvo za choreorgafiu a tanec.

Lisa Arturo

Lisa sa ešte niekoľko rokov po Prcičkách venovala herectvu a objavila sa v niekoľkých amerických seriáloch a filmoch, ako Joey, Uzavretý prípad, Myšlienky vraha či v snímkach Garden Party alebo Insanitarium. V posledných rokoch ju však viac zamestnáva práca v právnickej organizácii na ochranu zvierat s názvom Hope For Paws.

Denise Faye

Denise je stále pevnou súčasťou šoubiznisu, ale živí sa najmä ako choreografka, pričom jej hlavnou doménou je tanec a tanečné prvky vo filmoch. Spolupracovala na snímkach Piráti z Karibiku 4 či v roku 2010 na obrovskej šou X Factor. Za zmienku tiež stojí, že rajcovný striptíz Jennifer Aniston, ktorý slávna herečka predviedla vo filme My sme Millerovci, má na svedomí práve Denise Faye.

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: Instagram, Gettyimages.com, Moviefancentral.com