Spomínate si na tínedžerský seriál O.C. California? Od nakrútenia jeho poslednej epizódy ubehlo vo februári 2018 presne jedenásť rokov. Ako vyzerajú hlavné ženské predstaviteľky tohto seriálu dnes? Nuž, musíme smutne skonštatovať, že do krásy veľmi nezostarli.

Seriál O.C. California sa natáčal v rokoch 2003 – 2007 a svojho času patril medzi najsledovanejšie a najobľúbenejšie seriály pre tínedžerov. Hlavnými postavami seriálu bola najmä dvojica chalanov Seth Cohen (Adam Brody), Ryan Atwood (Benjamin McKenzie) a ich polovičky Marissa Cooper (Mischa Barton) so Summer Roberts (Rachel Bilson).

Hlavné ženské predstaviteľky Mischa Barton a Rachel Bilson mali v dobe ukončenia natáčania seriálu 21, respektíve 25 rokov. Za posledných desať rokov prešli herečky poriadnou zmenou a nedá sa veľmi povedať, že by starli do krásy. Však posúďte sami. Za zmienku určite stojí aj herečka Willa Holland, ktorá v poslednej sérii stvárnila Marissinu mladšiu sestru Kaitlin. To, ako Willa vyzerá dnes, si môžete pozrieť TU.

Rachel Bilson a Mischa Barton v O.C. California

Rachel Bilson a Mischa Barton teraz po jedenástich rokoch

Ako sa zmenili ostatní herci zo seriálu O.C. California, si môžete pozrieť >>> TU

 Foto: Fullhdpictures.com, Instagram