Prsnatá Pamela Anderson je síce herečka, ale mnoho chlapov v nej stále vidí tú polonahú dračicu, ktorá sa viackrát nechala nafotiť pre Playboy či nahrala kontroverzné video s Tommy Leem. Dnes však prsnatá MILF-ka bojuje proti péčku a tvrdí, že filmy pre dospelých negatívne ovplyvňujú intímne životy partnerov.

Pamela Anderson je známa herečka, ktorá sa ešte viac než filmami preslávila svojím bujným poprsím a nahými fotkami, najmä pre Playboy. Málokto by práve od tohto (pre mnohých chlapov) ideálu ženskej krásy čakal boj proti filmom pre dospelých, ale je to tak. Pamela sa verejne priznala, že péčko sa jej veľmi sprotivilo a to najmä kvôli zlým skúsenostiam, ktoré kvôli nemu mala so svojimi bývalými milencami.

Pamela Anderson pre televízny program This Morning priznala, že už viackrát zažila situáciu, kedy ona ležala sama v posteli, zatiaľ čo niektorí z jej milencov bol v kúpeľni a sledovali tam filmy pre dospelých. Taktiež ju kvôli jej uniknutému videu s Tommy Leem mnohí jej milenci vnímali ako péčkovú hviezdu a v posteli sa k nej správali zle. Pamela sa priznala, že niektorí ju bili, pľuli na ňu počas toho alebo jej hrubo nadávali. Tieto praktiky však známej MILF-ke neboli po vôli a nechcela by ich zažiť znova.

Možno má niekdajšia hviezda seriálu Pobrežná Hliadka pravdu a péčko skutočne negatívne ovplyvňuje intímny život partnerskej dvojice. Možné je však aj to, že prsnatá blondína sa len nedokázala zmieriť s faktom, ktorý kedysi v jednej časti seriálu Dva a pol chlapa povedal Charlie Harper: ,,Na každú krásnu ženskú pripadá minimálne jeden chlap, ktorého už nebaví ju kefovať!”

Foto: Giphy.com, Instagram, Tumblr.com