Patrik “Rytmus” Vrbovský je jedným z najúspešnejších slovenských raperov. Líder skupiny Kontrafakt je preslávený tým, že striktne odmieta alkohol. Teraz prezradil dôvod tohto svojho rozhodnutia a kedy vzniklo.

Jednými milovaný, druhými nenávidený. Tak by sa dal v stručnosti charakterizovať piešťanský raper Patrik Vrbovský, známy ako Rytmus. Mnoho jeho fanúšikov ho však nevníma len ako kvalitného hudobníka, ale taktiež ako človeka, od ktorého sa učia, prípadne je pre nich motiváciou alebo životným vzorom. Aj v našom magazíne sme vám priniesli článoček o tom, prečo je Rytmus takým úspešným človekom.

Rytmus nedávno oslávil okrúhle narodeniny, a to rovných 40. Pri tejto príležitosti napríklad zverejnil fotku z detstva, ktorú si môžete pozrieť TU. S pribúdajúcim vekom je na raperovi badať čoraz menej agresivity a hejtu (myslíme v textoch, samozrejme) a naopak vyžaruje z neho oveľa väčší pokoj, než tomu bolo napríklad pred desiatimi či pätnástimi rokmi. Je to pochopiteľné. Za ten čas prešiel dlhú cestu a dokázal to, čo málokto zo slovenských raperov, alebo presnejšie nikto. Pri všetkej úcte ku Spiritovi, Separovi, Kalimu a ďalším velikánom našej rapovej scény. Každopádne, Rytmus je známy tým, že nefajčí a nikdy nevypije ani kvapku alkoholu. Určite sa už nejeden z jeho fanúšikov niekedy zamyslel nad tým, čo sa za týmto rozhodnutím skrýva. Odpoveď nájdete v nasledujúcom krátkom rozhovore. 🙂

Video: Tivi.sk | Foto: Instagram