Aká je ideálna veľkosť mužskej pýchy? Na túto otázku sa snažilo odpovedať už mnoho ľudí, ale odpovede sa vždy trošku líšia, pretože každej žene vyhovuje niečo iné. Tentokrát však na túto otázku odpovedali ženy, ktoré k tomu majú bez debaty čo povedať. Hviezdy z filmov pre dospelých! 

Kayla-Jane vzdala hneď v úvode hold niekomu, s kým zdieľa spoločnú domácnosť a sebavedome prehlásila, že jeden dokonalý má ona doma. Riley R. odpovedať nevedela, podľa Kenzie T. by to malo byť okolo 15 cm, Anna Bell je ešte o pár centi náročnejšia, zatiaľčo pre Shylu je skôr dôležité to, ako ho dotyčný používa. Sheridan záleží na tom, aby sa jej zmestil medzi prsia, Kenna J. neudala číselnú hodnotu, ale ukázala veľkosť ideálneho pe*isu na svojej tvári.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Väčšina hviezd z filmov pre dospelých sa však zhodla na tom, že nechce príliš veľký, ale skôr takú “optimálnu dĺžku”. A aká to podľa nich je? To vám každá z herečiek ukáže vo videu. Naopak, pri hrúbke peni*u sa takmer všetky zhodli na tom, že čím hrubší, tým lepšie, ale taktiež záleží na tom, kam presne má ten pen** namierené 😛

Video, v ktorom herečky hovoria o veľkosti náradia, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj | Foto: Youtube.com