Meno Robert Ros*nberg je známe určite všetkým mužom. Napriek tomu, že svalnatý Čech zavesil kariéru péčkového herca dávno na klinec, jeho tvár a telo sa už navždy budú spájať s filmami pre dospelých. V súkromnom živote musela túto skutočnosť prekusnúť fotografka Petra Šebestová, ktorá včera povedala Robertovi svoje áno, a to dokonca v exotickom raji – na Maledivách.

Vziať si za manžela chlapa, ktorý účinkoval vo viac ako 2500 filmoch s erotickým obsahom a v rámci se*u vystriedal približne 4000 partneriek, chce poriadnu guráž! Petra Šebestová sa s minulosťou svojho vyvoleného zrejme dávno zmierila, nakoľko po jeho boku stojí už od roku 2013.

Ak by ste ale čakali, že sa kontroverzný Robert oženil s nejakou silikónovou se*bombou, z ktorej výstrednosť kričí na všetky strany, pri pohľade na „obyčajnú“ Petru ostanete v šoku. V poradí druhou manželkou bývalého herca sa stala sympatická kučeravá dáma – nie nadarmo sa hovorí, že chlap potrebuje do života normálnu ženskú a nie žiadnu umelinu. Novomanželom gratulujeme!

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Fotky z Maledív

Zdroj/Foto: Instagram/robert_ros*nberg_box