Bratislavu čakal včera vo večerných hodinách obrovský šok, keď sa priamo v Starom meste rozpútalo peklo medzi futbalovými fanúšikmi. Lietali päste, stoličky a časť ulice zostala úplne zdemolovaná! 

Polícia musela okolo 21. hodiny zasahovať na Ventúrskej ulici, ktorá je súčasťou bratislavského Starého mesta. Bitka sa podľa informácii portálu Cas.sk strhla medzi fanúšikmi poľského tímu Cracovia Krakov, bulharského Levski Sofia a prívržencami holandského Ajaxu Amsterdam. Levski Sofia hrá totiž dnes zápas Európskej ligy proti Ružomberku a Cracovia Krakow nastúpi v Dunajskej Strede.

Podľa dostupných správ sa mnoho ľudí muselo z tohto miesta okamžite vypratať, pretože  konflikt vo veľkom ohrozil aj nezainteresovaných občanov, ktorí si vychutnávali dovtedy príjemný letný večer. Stránka Hooligans.cz medzitým zverejnila na svojom instagramovom profile z tejto bitky aj krátke video, na ktorom je vidieť, že vzduchom lietali naozaj najrôznejšie predmety a polícia údajne zadržala najmenej 80 podozrivých osôb.

Bitka fanúšikov v Bratislave

 

Ak vám video nejde spustiť, pozrieť si ho môžete >>TU<<

Zdroj: Čas.skFoto|Video: Facebook/Policiaslovenskejrepubliky, Instagram/Hooligans.cz, Streamable.com