Mafiánske časy na Slovensku má väčšina ľudí stále v živej pamäti. Nie je to totiž tak dávno, čo v každom regióne naháňala obyvateľom strach iná skupina gangstrov. Aj oni však mali svoj „hlavný stan“, kde pravidelne riešili ten najdôležitejší biznis! 

Penzión v Bystrej (okres Brezno) vyvoláva dodnes mnohým hrôzu v tvári. Práve tam sa totiž svojho času stretávalo hlavné jadro slovenskej mafie a pod palcom ho nemal nik iný ako boss banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák. Okrem rôznych mafiánskych osláv a večierkov si toto miesto pamätá aj špinavé zločiny, ktoré často nemali žiadnych hraníc.

Aj napriek tomu, že organizovaný zločin z oných čias dostal u nás stopku už pred niekoľkými rokmi, tak je množstvo ľudí stále zvedavých na to, ako vyzerá interiér nechválne známeho penziónu. Práve v jeho vnútri a blízkom okolí mal Mikuláš Černák aj svoje tigre, ktorými sa podľa slov správcu vyhrážal nepohodlným ľuďom. Viac už v staršej reportáži TV Markíza, ktorá vám odhalí priestory penziónu do detailov aj s podrobným popisom!

Mafiánsky penzión v Bystrej

Ak vám video nepôjde prehrať, nájdete ho aj >>TU<<

Foto|Video: Tvnoviny.sk, Streamable.com