„Hoci je dobre vybavený, trvá TO s ním krátko a strieda len dve základné pozície.“ Takto sa vyjadrila na adresu známeho MMA fightera jeho údajná milenka. Prsnatá blondína však prezradila aj oveľa viac! 

Jedným z najznámejších MMA fighterov na československej scéne je bez pochýb Karlos „Terminátor“ Vémola. Ten tvoril pár so slovenskou playmate Lelou Ceterovou, s ktorou majú aj dcérku. Nedávno ale Českom otriasol menší škandál, pretože Karlos a Lela sa rozišli, pričom za rozpadom ich vzťahu mala byť nevera.

Potešenie inde mal hľadať práve Karlos, ktorý údajne Lele „zahol“ s inou modelkou a síce Zdeňkou Černou, ktorá si hovorí Lulu. Tá sa krátko po aférke rozhovorila o intímnostiach s Karlosom a prezradila na neho poriadne pikantnosti.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

„Tam dole je síce dostatočne vybavený, ale ako milenec je skôr priemerný. V posteli si nedá príliš záležať, trvá to len pár minút a strieda iba dve základné polohy. Rád to robí v bazéne, vonku, na kuchynskej linke alebo pred zrakom psa Beasta,“ uviedla Lulu pre český portál Expres.cz.

Silikónová kočka, ktorá si na Instagrame hovorí fitness Barbie, ďalej dodala, že napriek tomu, že TO s Karlosom trvá krátko a je to egoistické, známy MMA bojovník je veľmi vášnivý. Tiež dodala, že „Terminátor“ sa svojich mileniek nedotýka v intímnych oblastiach. Samotný Karlos Vémola na tieto informácie nijako nereagoval.

Zdeňka Černá
Karlos „Terminátor“ Vémola

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/Lulublonde_official, Instagram/Karlos_terminator_vemola