V piatkovom farmárskom dueli nakoniec nevypadol nikto, aj keď sa v ňom proti sebe postavili prvýkrát v histórii súťaže dvojice. Rado a Mirka z východu proti Romane a Barbore zo západu. Farmári tento súboj dostali za trest kvôli porušeniu pravidiel a aj napriek tomu, že v ňom západniari prehrali, tak im réžia dala možnosť pokračovať na Farme. Možno aj preto sa Romana po dueli poriadne odviazala! 

Erotika a fyzický kontakt sú na tohtoročnej Farme viac skloňovanou témou, ako samotná práca a ku nespútaným chúťkam súťažiacich vo veľkej miere prispieva hlavne alkohol. Radovan Dulín (38) z východu si už na farmárskom statku v súvislosti so ženami vyskúšal všeličo. Najprv blízku spoločnosť 19-ročnej východniarky Mirky, potom zase 32-ročnej západniarky Kristi, ktorá nemala problém sa mu ukázať aj nahá.

Po dueli sa vybrala väčšina účastníkov zabávať do domčeka farmára týždňa a televízia Markíza uverejnila zábery, na ktorých je jasne vidno, že alkoholom povzbudená Romana si len v gaťkách „osedlá“ nevinne ležiaceho Rada. Všetko to vedľa nich sleduje aj samotná Kristi Dali, ktorej to určite nebude po chuti, rovnako ako ďalším súťažiacim, čomu nasvedčuje aj upútavka na pondelkovú časť. Tú nájdete na videu nižšie a spomínané vášnivé zábery medzi Radom a Romanou na konci článku!

Farma – upútavka

Spomínané zábery si môžete pozrieť po kliknutí >>SEM<<

Foto|Video: Farma.markiza.sk, YouTube