O vyhodení Mateja Jurkoviča (41) zatiaľ fanúšikovia reality show Farma iba  počuli, no bližšie podrobnosti sú stále neznáme. Vie sa to, že 16. októbra bol okamžite vylúčený po útoku na jedného z farmárov,ktorým by mal byť podľa nepotvrdených informácií Rasťo Mojsej. Viac svetla do toho vniesol naposledy vypadnutý farmár Mário Krkoška (27)! 

Po prekvapivej správe o fyzickom útoku, aký v histórii vysielania Farmy nemá obdoby, sa začali na internete šíriť rôzne špekulácie o tom, čo sa teraz bude v súťaži vlastne diať. Platí totiž pravidlo, že po nútenom odchode alebo vyhadzove jedného z farmárov má právo vrátiť sa ten posledný vypadnutý. A tým by v súčasnosti bol Mário Krkoška prezývaný Majky, ktorý farmársky statok opustil v uplynulom televíznom dueli, keď podľahol Gabrielovi Sedláčkovi.

Samozrejme, jeho fanúšikovia mu okamžite písali, či je možné, že práve on sa na Farmu vráti potom, čo dostal Matej Jurkovič padáka. Ale všetko je inak. Majky sa totiž jasne vyjadril, že právo na to má niekto iný, čiže svedkami Matejovho incidentu budú diváci pravdepodobne až v týždni od 28. októbra po ďalšom dueli, z ktorého by sa podľa pravidiel mal vypadnutý farmár nakoniec do hry vrátiť práve miesto Jurkoviča.

Foto: Instagram/Mario_ammon, Instagram/Farma, Farma.markiza.sk