Je tomu len pár dní, čo sa najväčšia prestupová senzácia stala realitou a Cristiano Ronaldo po deviatich rokoch prestúpil z Realu Madrid do Juventusu. Turínsky klub však s príchodom hviezdnych hráčov zďaleka neskončil!

Podľa posledných informácií má totiž Juventus na lane ďalšiu svetovú superstar a síce hviezdneho stopéra. Reč je o “úhlavnom nepriateľovi” Cristiana Ronalda, pretože do Turína by mal prestúpiť Diego Godín z Atlética Madrid, ktoré je mestským rivalom Realu. 32-ročný obranca uruguajskej reprezentáie by bol už štvrtou veľkou posilou úradujúceho talianskeho majstra, pretože tím už posilnili Ronaldo, João Cancelo a Emre Can.

Diego Godín je hráčom Atlética už dlhých 8 rokov, keď sem v lete 2010 prestúpil z Villarrrealu. 121-násobný reprezentant Uruguaja sa v Madride vypracoval medzi najlepších stredných obrancov sveta, ale kvôli futbalovo vyššiemu veku je jeho cena odhadovaná “len” na 35 miliónov eur.

Skúsený zadák má s Atléticom zmluvu ešte na jednu sezónu a vedenie madridského celku ho chce údajne predať už teraz v lete, aby nehrozilo, že o rok o neho príde zadarmo. Určite by bolo zaujímavé sledovať, ako by Cristiano Ronaldo a Diego Godín hájili farby toho istého klubu, pretože mnohým fanúšikom sa vryli do pamäte ich viaceré sporné a ostré momenty z vyhecovaných madridských derby.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter