Hovorí sa, že láska je slepá. Asi doslovne to platí v prípade tejto dvojice z Thajska. Kým Puwadolovi sudičky krásu do vienka rozhodne nenadelili, a vďaka svojej obezite bol vždy šikanovaný, jeho manželka Siripa patrí k pekným babám, vedľa ktorej by ste si vedeli predstaviť cekom iného týpka. 

Znie to neuveriteľne, ale Puvadol a Siripa sú spolu už desať rokov, pričom chalan asi ani vo sne netušil, že by oňho niekedy mohla mať záujem takáto šupa. V detstve sa mu všetci posmievali, pre svoju hmotnosť dokonca dostal prezývku „balón“. Keď začal chodiť so Siripou, všetci si ťukali na čelo a pýtali sa: Čo tá na ňom, preboha, vidí??? Vlastne sa ani nie je čomu čudovať – kým Siripa váži 44 kilogramov, Puwadolova hmotnosť je až 120 kíl!

Treba ale povedať, že Siripa si z reakcií okolia vôbec nič nerobí. Tvrdí, že svojho manžela miluje takého, aký je, a vždy mu bude verná. Ružové okuliare na očiach nemá a otvorene priznáva, že jej drahý je naozaj tučný. Na druhej strane ale vyzdvihuje jeho láskavosť, dobrotu a starostlivosť, čo sú vlastnosti, pre ktoré sa doňho zamilovala. Že to táto dvojica myslí spolu vážne aj do budúcnosti, dokazuje ich maličká dcérka. Zdá sa tak, že v láske naozaj nie je na prvom mieste vždy len vzhľad, každý človek má šancu nájsť raz svoju druhú polovičku…

Siripa

 

Šťastný pár spolu

Foto: Facebook