Určite ste už čítali o rôznych posteľných technikách, ktoré môžu spestriť stereotypný milostný život. Mnohé z nich sú účinné a dokážu nabudiť nielen vás, ale aj vašu partnerku. Rovnako tak každý z nás pozná pojem francúzsky bozk, bez ktorého by sa snáď radovánky v posteli ani nezaobišli. No čo taký austrálsky bozk, viete, o čo ide?

Ak ste doposiaľ o austrálskom bozku ešte nepočuli, chyba. Určite by ste ho totiž mali zaradiť do svojej slovnej zásoby a rovnako aj praxe, pretože ženy ho jednoducho zbožňujú! Austrálsky bozk v podstate znamená to isté, čo francúzsky, akurát sa nevykonáva na ústa, ale “tam dole”. Áno, nemýlite sa, reč je o orálnom uspokojovaní nežného pohlavia vašimi ústami. A aby sa z vás stal skutočný profík, ktorý vie, čo jeho mačička potrebuje, tu je aspoň zopár rád, ako ju nesklamať.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Lono ako najsladší dezert

Ak chcete za svoju “prácu” dostať aj nejakú odmenu, musíte s jazykom na jej intímnych partiách narábať veľmi opatrne. Nikdy nepristupujte k jej jaskynke ako smädný pes k miske s vodou, ale presne naopak – ako k tomu najsladšiemu dezertu, ktorý si chcete patrične vychutnať!

Máte aj ruky, však?

Tie neslúžia len na dvíhanie činiek vo fitku a následnému foteniu svojich vyrysovaných bicepsov pred zrkadlom v šatni. Zapojte ich preto do tejto činnosti a neurčujte im žiadne mantinely – žena vám v tomto slastnom okamihu patrí celá, tak na to nezabúdajte!

Nie všetky ženy to majú rady rovnako

Najväčšia chyba, ktorej sa my muži pri uspokojovaní ženy ústami dopúšťame – inšpirovaní neprirodzene vzdychajúcimi se*bombami z péčkových filmov nadobúdame pocit, že rovnako bude rozkošou kričať aj tá naša. No nebude! A to neplatí len pri orále, ale aj pri klasickom milovaní. Každá jedna žena je iná, každá je výnimočná svojím spôsobom, a to sa musí zákonite prejaviť aj v posteli! Nebuďte preto do všetkého príliš hŕŕŕ a snažte sa najskôr zistiť, čo jej robí dobre najviac a na tom zapracujte!

Jemnosť sa vyplatí

To, čo máte v ústach, je jazyk, nie motorová píla, takže opatrne! Klitoris nie je gombík na vašom playstatione, ktorý môžete bezhlavo stláčať, ako sa vám zapáči. Nezabúdajte, že aj tu patrí staré dobré príslovie, že menej je niekedy viac. Len tak sa z vás stane skutočný alfasamec!

Zdroj: ManMagazin.sk