Slovenská playmate Zuzana Plačková sa v poslednej dobe venuje najmä záujmom ženskej časti publika a tiež podnikaniu, keďže si v Bratislave nedávno otvorila kaviareň. Odhalené či provokatívne snímky už nezvkyne propagovať, teraz však urobila malú výnimku. 

Zuzana Plačková sa na Instagrame už nevenuje provokatívnym fotkám či šteklivým záberom. Skôr sa zameriava na propagovanie kozmetiky, oblečenia, svojej kaviarne alebo len fanúšikom prináša zaujímavosti zo svojho života. Počas nedávneho víkendu však urobila menšiu výnimku a fotkou v čiernych podväzkoch potešila nejedno mužské očko.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Známa playmate k snímke napísala: Gotta love yourself before you start loving others❤️.“ (Predtým ako začneš ľúbiť ostatných, ľúb najskôr sám seba – pozn. red.) Za pár hodín od uverejnenia si tento záber získal viac ako 23 tisíc lajkov, čo sú čísla, o akých môže väčšina slovenských influenceriek iba tajne snívať. Nuž, do radu obdivovateľov sa pridávame aj my, pretože Zuzana Plačková vyzerá jednoducho fantasticky!

Zuzana Plačková

Zuzanu Plačková v čiernych podväzkoch si môžete pozrieť  – TU

Foto: Instagram/Queen.Plackova

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU