Obrovské pohoršenie vyvolal príbeh nevidiacej rodiny v relácii V siedmom nebi, ktorá podľa niektorých ľudí všetko dobre zahrala. Údajne má táto rodina toho za ušami až až.

Príbeh nevidiacej rodiny spočiatku chytil za srdce mnohých televíznych divákov a fanúšikov relácie V siedmom nebi. Marta a Imro sa museli pred niekoľkými mesiacmi presťahovať z Trenčianskych Teplíc do bratislavskej Petržalky. Dôvodom mal byť fakt, že ich nejakí ľudia okradli o peniaze a dokonca pripravili aj o svadobné obrúčky. Ich dvom dcéram sa v škole vysmievali a vyhrážali.

Keď začali žiť nový život v hlavnom meste Slovenska, dostali sa do ďalších problémov. Pracovníčka úradu práce, sociálny vecí a rodiny im vraj poradila, aby si za osobného asistenta zvolili Martinho otca. To je však protizákonné. Asistentom totiž nemôže byť rodinný príslušník. Následne toto všetko spomínaný úrad vyhodnotil ako podvod a rodine odňal asistenta a aj príspevok.

Po odvysielaní tohto príbehu sa ale na sociálnych sieťach začali kopiť šokujúce informácie od ľudí, ktorí nevidiacich manželov poznajú. Vraj nie sú až tak nevidiaci, na akých sa hrali, a z Turčianskych teplíc museli odísť kvôli dlžobám. Fúha, že by všetkých pekne ofajčili?

Reakcie divákov

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Foto: Facebook, YouTube, TV JOJ