Made in Poland. Mladý Poliak sa v krčme spil pod obraz boží a večer skončil na veľmi studenom a nepríjemnom mieste – v márnici. Keď sa prebral, spravil niečo, čo by ste rozhodne nečakali.

Mladý 25-ročný Poliak s menom Kamil sa vybral vo svojom rodnom meste Kamienna Góra na štandardný záťah do krčmy so svojimi kamarátmi. Potom, čo stiahol liter vodky, ostal v takom dezolátnom stave, že privolaná pomoc skonštatovala smrť z dôvodu zlyhania srdca a telo nebožtíka odviezli do márnice. V chladničke sa však stalo niečo nečakané, pracovník márnice zrazu začul divné zvuky, a tak nakoniec zistil, že nebohý Kamil ožil.

Po tomto zázračnom zmŕtvychvstaní prepustili muža opäť domov s nechápavými pohľadmi. No ešte viac asi nechápali Kamilovi kamaráti z krčmy. Poľský notorik si to totiž namieril z márnice rovno do krčmy ako správny štamgast, aby svoje oživenie patrične oslávil. Podobný prípad sa pritom stal aj v Rusku minulý rok, či v Poľsku 91-ročnej žene. V prípade Kamila určite platí staré známe “Komu niet rady…”.:)

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: depositphotos.com