Kto na Facebooku sleduje stránku Policie Slovenskej republiky, vie, že jej admin je niekedy poriadne kreatívny a vtipný. Tentokrát to ale svojim komentárom zrejme poriadne prestrelil!

Včera zverejnila Polícia SR na Facebooku príspevok s názvom Fašistická lúza nepatrí na náš Facebook. „Dnes ráno sme informovali o zásahu Národnej jednotky boja proti terorizmu a extrémizmu NAKA voči osobám zapletených do extrémizmu v rôznych formách, o čom budeme podrobne informovať neskôr, keďže stále prebiehajú úkony,“ píše sa v príspevku. Pri tejto správe sa však podľa slov polície začalo množiť množstvo komentárov od fašistickej lúzy, ktorá vraj nevie žiť s tým, že na Slovensku existujú odborníci bojujúci proti extrémistickým názorom. Ako sa admin vyjadril, táto skupina nepatrí na FB Polície SR, a preto každý jej člen dostane ban.

Tak ako to už býva zvykom, aj v tomto prípade sa začali údajne ozývať ľudia s rôznymi vyhážkami, na čo ale polícia reaguje slovami, že má všetko zaznamenané a bude sa tým zaoberať. I užívateľmi FB naivne sa snažiacich zakryť sa za anonymný nick.

Tento spomínaný príspevok opäť spustil poriadnu vlnu komentárov a búrlivú diskusiu. Jeden užívateľ menom AN KA však admina FB vytočil do takej miery, že sa neudržal a anynonymu vynadal do chudery. „Vy ste chudera… Z vášho „anonymného“ Facebooku sme zistili vaše celé meno a aj mená vašich rodinných prislušníkov. Čakajte čoskoro návštevu.“ Tak čo myslíte, neprestrelil to už admin trošku?


Zdroj/Foto: Facebook