Polícia Slovenskej republiky na svojom oficiálnom facebookovom účte zverejnila vcelku netradičnú súťaž s názvom VYHRAJ POBYT V LUXUSNEJ CELE. Dôvodom je, že policajti vybrali už 1 000 000 pokút.

„Pri príležitosti vybranej 1 000 000. pokuty sme sa rozhodli pre vás pripraviť špeciálnu súťaž o pobyt v luxusnej cele, ktorú si môžete vyskúšať ako prví. Je to umelecké dielo od známeho amerického dizajnéra, ktorý navrhuje luxusné väzenia po celom svete. Zvonka sa síce nelíši ničím od predošlých, avšak taký interiér nemáte ani u vás doma.

Stačí iba, ak dáte lajk našej stránke, lajk tomuto statusu, budete zdieľať tento status, do komentára označíte kamaráta, ktorého vezmete so sebou. Nepremeškajte túto špeciálnu akciu,“ znel celý text.

Nie, nie. Policajti si na Facebooku robili len srandu a chceli najmä poukázať na to, že už nevedia, ako by mali upozorňovať ľudí na podvodné stránky na Facebooku. „Naposledy status v podobnom duchu zdieľalo viac ako 10 000 ľudí. Vraj súťažili o päť karavanov. Stránka nabrala lajky a asi je už odpredaná, premenovaná. Zbytočne nás upozorňujete na takéto súťaže. Nahlasujte ich Facebooku a ignorujte ich. Ak sa stanete obeťou podvodu, choďte osobne na políciu.“

Zdroj|Foto: Facebook