Farmári zažívajú tento týždeň krásne chvíle, keď im na statok prichádzajú návštevy. Ich rodinní príslušníci či priatelia môžu naživo vidieť to, čo dlhé týždne sledovali iba v zostrihoch v televízii. A práve mama najvýraznejšieho farmára Radovana Dulína (38) vyriekla pred súťažiacimi nepríjemne slová! 

O vzťahu východniara Rada s modelkou Kristi Dali (32) sa rozpráva celé Slovensko, keďže zadaný farmár, ktorého pred súťažou čakala doma snúbenica Ivka, sa na statku zaľúbil. Túto rozvíjajúcu sa lásku sledovalo pri televíznych obrazovkách mnoho Slovákov, a samozrejme, výnimkou nebola ani Radova mama, ktorá ho na statok príde pozrieť.

Podľa informácií jedného z hlavných partnerov Farmy portálu Pluska.sk sa však neudrží a v jednej chvíli povie veľmi nepríjemnú vec. Keď sa jej Rado nenápadne opýta na názor na “Kikušku“, tak ho jeho mama poriadne uzemní: „Kikuška? No neviem, doma máš tiež Kikušku. Neviem, neviem.“ Kristi Dali to poriadne zamzrelo a nechápala, prečo sa Rado vôbec svojej mami niečo také pýtal. Ako to celé nakoniec dopadne uvidíte už dnes večer!

Farma upútavka na večernú časť

Zdroj: Pluska.skFoto|Video: YouTube