Premiér Igor Matovič (46) sa včera objavil v diskusnej politickej relácii Na telo, ktorú vysielala poobede naživo Televízia Markíza. No to, čo sa dialo predtým ako prišiel na scénu, si asi za klobúk nedá! 

Pred vystúpením Igora Matoviča sa na obrazovkách stretla dvojica Peter Žiga (SMER-SD) a minister financií Eduard Heger (OĽaNO). Matovič zatiaľ čakal v zákulisí a celú debatu pozorne sledoval. Žigov poslanecký asistent Maroš Stano sa podelil s ľuďmi o to, akých výbuchov zlosti bol svedkom zo strany súčasného slovenského premiéra. Podľa jeho slov v situácii, keď Žiga povedal, že za celoplošným testovaním môže byť aj snaha o odvedenie pozornosti od nevydarenej pomoci ľuďom a premiérové PR, tak ho Matovič s výkrikmi začal nazývať idiotom.

Žiga neskôr v debate spochybnil aj účinnosť plánovaných testov (čo spochybňujú aj mnohí odborníci z vedeckej komunity). Po tomto to Matovič údajne nevydržal a povedal: „Že sa nehanbí šíriť také kotlebovské reči. Postaviť k múru a zastreliť!“. S týmto neblahým zážitkom sa asistent poslanca Žigu – Maroš Stano podelil na facebooku a celý jeho status, ktorý má za krátky čas už vyše 5000 zdieľaní, si môžete prečítať nižšie!

Maroš Stano o správaní Igora Matoviča v zákulisí

Zdroj: Facebook/MarosStano | Foto: YouTube