Slovenský hokejový obranca Andrej Meszároš bol tri roky hráčom bratislavského Slovana, z toho v dvoch ročníkoch bol kapitánom tímu. Muž, ktorý odohral cez 600 zápasov v slávnej NHL, v otvorenom rozhovore pre Ticketportal TV priblížil fanúšikom situáciu Slovana ešte z čias pôsobenia bratislavského klubu v KHL. A nie je to veru najlepšia vizitka!

Andrej Meszároš je pre slovenských hokejových fanúšikov známym menom. Tento 33-ročný obranca odohral v NHL 645 zápasov v dresoch Ottawy, Philadelphie, Tampy, Bostonu a Buffala. V posledných štyroch sezónach hrával v KHL, kde odohral rok za Sibir Novosibirsk a tri ročníky za Slovan. V dvoch sezónach bol aj kapitánom Slovana a v rozhovore pre Ticketportal TV opísal fanúšikom situáciu v klube.

V interview so Simonou Leskovskou a Borisom Valábikom Andrej priblížil fanúšikom, aká negatívna atmosféra v tábore bratislavského klubu panovala. Obranca, ktorý reprezentoval Slovensko na troch OH a na štyroch seniorských MS, úprimne vyhlásil, že hráči Slovana z dôvodu nevyplatených peňazí reálne zvažovali bojkotovanie tréningov i zápasov a tiež objasnil, prečo k tomu nakoniec neprišlo.

Tiež sa úprimne vyjadril k hokejovej situácii v klube, kedy dokonca vyhlásil, že hráči Slovana už v novembri vedeli, že sa nedostanú do play-off KHL a ich prístup ku hre sa tým výrazne zmenil. Celý rozhovor s Andrejom Meszárošom nájdete vo videu nižšie.

Andrej Meszároš rozhovor Ticketportal TV

Foto|Video: Facebok, YouTube/Ticketportal TV