Jednou z najčastejšie skloňovaných politických tém na Slovensku je bez pochýb situácia v strane SMER- SD. Veľa sa hovorí o tom, ako sa to vyvinie najmä medzi dvoma hlavnými tvárami tejto strany a síce Petrom Pellegrinim a Robertom Ficom. Prvý menovaný sa teraz rozhodol prehovoriť!

Markízačka Gabika Kajtárová sa rozhodla prostredníctvom livestreamu „vyspovedať“ podpredsedu NR SR Petra Pellegriniho. Ten sa rozpovedal o svojich politických začiatkoch, ale väčšinu divákov určite zaujali najmä jeho vyjadrenia o vzťahu s Robertom Ficom.

Peter Pellegrini sa vyjadril, že vzťah medzi ním a Robertom Ficom bol vždy viac profesionálny, než kamarátsky, pretože predseda strany SMER-SD mal podľa Pellegriniho okruh priateľov, do ktorého oni nikdy neprenikol. Podľa jeho slov sa o to ale nikdy ani extrémne neusiloval, pretože verí tomu, že priateľský vzťah má vzniknúť sám od seba.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Peter Pellegrini sa tiež vyjadril k informáciám, ktoré obleteli naše médiá v roku 2019, kedy sa Pellegrini a Fico mali údajne doslova pobiť. Dôvodom tejto šarvátky mali byť voľby ústavných sudcov. Podpredseda NR SR však tieto správy jednoznačne vyvrátil.

„Môžem to absolútne dementovať. Zoči-voči sme s Robertom Ficom za tých 20 rokov na seba vôbec nezvýšili hlas a už vôbec nie, že by jeden alebo druhý strelil facku. Ak niekto individuálne potom o tom druhom niečo povedal a bol možno expresívnejší, toto tiež preniklo na verejnosť, to sa s vysokou pravdepodobnosťou stalo. Ale priama naša hádka, a už vôbec nie fyzická inzultácia, to absolútne popieram. Keby to tak bolo, poviem vám to.“ Celý rozhovor Petra Pellegriniho s Gabikou Kajtárovou nájdete vo videu nižšie.

Peter Pellegrini livestream s Gabikou Kajtárovou

Foto: Instagram | Video: Tvnoviny.sk