Pokiaľ ide o filmy, drvivá väčšina chlapov sa okrem tých hanbatých zhodne na nejakej dobrej gangsterskej alebo mafiánskej snímke. Existuje hneď niekoľko takýchto skvelých filmov, ale známy portál Unilad nedávno vybral ten (vraj) úplne najlepší z nich. 

Každý má právo na svoj subjektívny názor, ale portál Unilad vyrukoval s vyhlásením, že najlepším mafiánskym filmom všetkých čias je snímka Goodfellas, u nás známa pod názvom Mafiáni.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Tento film bol natočený v roku 1990 a hrá v ňom hneď niekoľko fantastických hercov svojej doby. Robert De Niro, Joe Pesci, Ray Liotta či Samuel L. Jackson. 146 minút trvajúci príbeh režíroval legendárny Martin Scorsese a predlohou pre film bola kniha podľa skutočnej udalosti s názvom Wiseguy, ktorú napísal Nicholas Pileggi.

Príbeh sa začínav roku 1955 v Brooklyne, kde mladý chalan menom Henry Hill sníva o tom, že sa raz stane gangstrom. Na portáli Csfd má film skvelé hodnotenie 88 percent a je uvádzaný ako 78. najobľúbenejší film vôbec. Možno nemusíte súhlasiť s tvrdením, že ide o úplne najlepší mafiánsky film všetkých čias, ale Goodfellas sú určite povinnou jazdou každého správneho chlapa. Ak ste Mafiánov doteraz nevideli, určite to čo najskôr napravte.

Good fellas/ Mafiáni trailer

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto|Video: Twitter, YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU