Áno, stále ste na webe pre mužov plnom po*na, se*u, ľahkých žien a tipov, ako ich dostať a čo najlepšie uspokojiť. Napriek tomu si ale myslíme, že pretiahnuť babu hneď na prvom rande nie je úplne najlepší nápad.

Je všeobecný fakt, že o se*e na prvom rande sa veľmi nediskutuje, pretože sa od mužov jednoducho stereotypne očakáva, že to budú chcieť robiť už na prvej schôdzke so svojou vyvolenou a tým pádom by to tak malo byť. Tento predpoklad však vznikol len na základe skutočnosti, že ženy nad tým váhajú o niečo viac a majú na to naozaj rozumný dôvod. Stretávajú totiž množstvo darebákov a pokrytcov ospevujúcich romantické vzťahy, o ktoré majú údajne záujem, no vyparia sa v momente, keď si pred nich dotyčná kľakne a dá im fajku. A aj keď muži bývajú občas taktiež klamaní podobným spôsobom, nestáva sa to veľmi často a navyše sa nemusia obávať, že sa zo ženy vykľuje násilníčka. Z toho teda vyplýva, že chlap je na rande ten, kto musí žene dokázať, že stojí za to, aby mu dala.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Preto je určite výhrou, keď s vami žena chce spať po prvom stretnutí. Pre vás však toto potešujúce zistenie neznamená, že by ste ho mali hneď aj zneužiť. Chcete sa predsa ukázať v najlepšom svetle, možno sa ešte zopárkrát stretnúť či možno dokonca nadviazať trvácnejší vzťah. Aj napriek tomu, že existuje niekoľko výnimiek, ktorým to vyšlo, najčastejším scenárom je, že se* na prvom rande dopadne zle a vy tak môžete dosť uškodiť svojej reputácii.

Prvá vec je, že ste si pravdepodobne dali nejeden pohárik, čo môže ovplyvniť váš výkon vo viacerých ohľadoch. Prakticky sa vôbec nepoznáte a neviete teda, čo má rada. Keď i niečo fungovalo u tej pred tým, u tejto práve nemusí a vy jednoducho pokazíte všetko, o čo ste sa celý večer snažili.

Čo nie je veľmi potešujúce, no je to potrebné povedať – se* na prvom rande má dosť rozmazané hranice, čo sa týka dovolenia. Niežeby to bolo vyslovene znásilnenie, no stáva sa, že žena prikývne kvôli akémusi tlaku, že by mala. A môže sa veľmi ľahko stať, že vás bude vnímať a ďalej vykresľovať ako násilníka či necitlivého a bezohľadného milenca, pričom vy nemáte pocit, že ste spravili niečo zlé. A prečo nič nepovedala? Možno sa bála, pretože nevedela odhadnúť vašu prípadnú reakciu, keď ste si vy už začali rozopínať zips. V podobných chvíľach ženské myslenie funguje nejako takto: „Mám ho zastaviť a riskovať, že sa nahnevá a bude agresívny, alebo to mám pretrpieť a dúfať, že to rýchlo skončí?“

Samozrejme, nechceme v žiadnom prípade tvrdiť, že nemôžete na prvej schôdzke zažiť vzrušujúcu, vášnivú a naozaj dobrú šu*ačku, no radšej ju mať až na druhej či tretej.  Ďalšími stretnutiami si vybudujete o niečo bližší vzťah a vytvoríte tak priestor na prípadný nenápadný rozhovor o tom, čo máte obaja radi v posteli. Potom už môžete ísť na istotu.

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj: askmen.com | Foto / GIF: giphy.com, pixabay.com