Finálový zápas Ligy majstrov priniesol strhujúci futbal, v ktorom sa nakoniec radovali z výhry 3:1 hráči Realu Madrid. Všetko však mohlo byť inak, keby Sergio Ramos v prvej polhodine stretnutia nezranil Mohameda Salaha. Čo povedal kapitán “Bieleho baletu” slávnemu Egypťanovi po tomto incidente?

Úvod spomínaného finále sa niesol jasne v réžii Liverpoolu, potom však prišiel tvrdý stret Mohameda Salaha so Sergiom Ramosom. Hoci sa kanonier “The Reds” ešte pokúšal o zotrvanie na trávniku, napokon musel hviezdny Egypťan ihrisko opustiť. Jednalo sa o veľmi smutný športový moment, pretože aj sám Salah opúšťal veľkoklepý duel v slzách.

Bol to práve nekompromisný stopér Realu Madrid Sergio Ramos, kto bol so Salahom v súboji, ktorý bývalého hráča AS Rím či Chelsea vyradil zo stretnutia. Ešte priamo počas zápasu Ramos Salaha objal a ospravedlnil sa mu. Krátko po finále mu dokonca poslal aj odkaz cez sociálnu sieť Twitter. „Futbal nám niekedy ukazuje svoju dobrú tvár, inokedy tú zlú. V prvom rade sme však kolegovia profesionáli. Skoré uzdravenie, Mohamed Salah.“

Súboj Ramosa so Salahom, po ktorom sa Egypťan zranil

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Foto|Video: Twitter