Filmové štúdio DC comics bude mať v najbližšej dobe čo ponúknuť. Zhruba do jedného roka sa dostanú do kín trháky ako Wonder Woman 1984, pokračovanie úspešného Suicide Squad a v neposlednom rade aj najväčší klenot spoločnosti – najnovšie spracovanie temného rytiera v snímke The Batman. 

Wonder Woman 1984

Na režisérsku stoličku sa vrátila Patty Jenkinsová, ktorá stála aj za vznikom prvého dielu z roku 2017. Amazonské brnenie si znovu oblečie krásna Gal Gadot a asistovať jej bude taktiež „starý známy“ Chris Pine. Vo filme sa vrátime do roku 1984 a čias studenej vojny. Princezná Diana tu narazí na nových nepriateľov – stará priateľka Barbara Minerva, ktorá sa zmení na beštiu Cheetah a biznisman Max Lord v podaní herca Pedra Pascala, známeho aj zo seriálu Hra o tróny. 

 The Suicide Squad

V tomto prípade stojí za snímkou režisér James Gunn, ktorý ma na svedomí obidva diely Strážcov Galaxie. Do tímu samovrahov sa vráti skoro celý oddiel z prvého filmu vrátane Harley Quinn v podaní rajcovnej Margot Robbie. Skupinka exotov bude ešte obohatená o nejaké nové postavy. Bohužiaľ, herec Will Smith a jeho postava Deadshot si v tomto pokračovaní nezahrá.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Štúdio Warner Bros. spolu s režisérom uvažovali, že by jeho miesto mohol zaujať herec Idris Elba. Nakoniec sa zhodli, že Idris si zahrá inú rolu vo filme a Will  tak bude mať do budúcnosti ešte dvere otvorené. Režisér tiež zmienil, že tento film bude úplne iný ako všetky ostatné filmy o superhrdinoch. No to sme teda zvedaví 🙂

The Batman

V najnovšom spracovaní legendárneho komixu si čierny plášť oblečie herec Robert Pattinson tiež známy z filmovej ságy Twilight. Mačaciu ženu alebo Catwoman si strihne Zoë Kravitz (Divergencia, X-men: prvá trieda), komisára Gordona obsadí Jeffrey Wright (Westworld) a uvidíme aj známych záporákov. Jedným z nich je The Penguin s tvárou Colina Farrella a tiež Edward Nashton alias The Riddler v podaní herca Paula Dana, ktorého si v minulosti zahral aj Jim Carrey. Podľa dostupných informácií bude netopieri muž tentokrát skôr detektívom ako superhrdinom a bude oveľa temnejší ako doteraz, a tak aj pôsobí nový trailer. Máme sa teda určite na čo tešiť!

Zdroj: YouTube | Foto|Video: instagram/Dccomics, YouTube