Za oknami zúri koronavírus, ktorý nás doslova pripútal ku gaučom. My z toho nášho pre vás denno-denne pripraujeme články. Ak by ste sa v tejto pozícii radi videli i vy, máme pre vás dobrú správu – do nášho tímu potrebujeme nové posily!

Vydavateľstvo Next Media Group, fungujúce viac než 6 rokov, chce aj v čase krízy prinášať čitateľom čo najviac aktuálnych informácií, oddychových tém, ale i zábavy, ktorej nikdy nie je dosť. Náš tím by sme tak radi obohatili o nových šikovných ľudí.

Jedni z najčítanejších slovenských online magazínov Manmagazin.sk, Slovakwoman.sk, HITky.sk a FUNmagazin.sk vám ponúkajú jedinečnú možnosť ukázať svoje schopnosti a stať sa úspešným redaktorom a zároveň členom našej malej rodiny. Drsný chlap, romantické žieňa alebo študent s hlavou v oblakoch, u nás si každý nájde to svoje. Stačí, ak sledujete aktuálne dianie, máte silne vyvinutý zmysel pre humor, chuť na sebe pracovať a v neposlednom rade pozitívny vzťah k písaniu. Zaručujeme vám flexibilný pracovný čas, prácu z domu, mladý kolektív, vymakaný zaškolovací systém a používanie najmodernejších technológií.

Ak vás naša ponuka zaujala, ozvite sa nám prostredníctvom formulára, ktorý nájdete >>>TU<<<