Legendárny nemecký jazdec Michael Schumacher ukončil svoju profesionálnu kariéru v roku 2012. O rok neskôr prišla tragická lyžovačka, ktorá mu navždy zmenila život. Ako vyzerá 7-násobný majster sveta dnes? 

O tragickej nehode Michaela Schumachera sa už popísalo viac ako dosť. V roku 2013 utrpel na lyžovačke v Alpách zranenia, po ktorých upadol do kómy a hoci sa z nej následne prebral, jeho zdravotný stav nie je dostačujúci na to, aby sa ukázal na verejnosti. Nedávne správy hovorili o tom, že žije v dome vo Švajčiarsku pripútaný na invalidný vozík. Teraz vyšlo najavo ďalšie svedectvo o jeho súčasnom živote.

Arcibiskup Georg Gänswein.

Michaelova rodina uvalila na jeho zdravotný stav prísne embargo, ale nemecký arcibiskup Georg Gänswein sa s ním stretol a síce sa žiadne zábery nesmú dostať do médií, predstaviteľ cirkvi o Michaelovi povedal, že 7-násobný majster sveta v F1 je obklopený milujúci ľuďmi a tí mu pomáhajú držať sa čo najďalej od verejnosti. Arcibiskup zároveň vyhlásil, ako legendárny Michael Schumacher vyzerá dnes.

„Sedel som oproti nemu, vzal som mu ruky do dlaní a pozrel sa mu do očí. vyzerá presne tak, ako si každý pamätá Tvár Michaela Schumachera. Len je trošku plnšia.“

Michael Schumacher

Zdroj: Bild.de | Foto: Twitter

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU