Počas uplynulého víkendu bol v talianskej Serii A na programe veľký šláger medzi tímami SSC Neapol a Juventus FC. Cristiano Ronaldo vsietil v 62. minúte svoj prvý gól v sezóne, ale neoslávil ho. Prečo?

Juventus FC v rámci druhého kola Serie A privítal na svojom trávniku SSC Neapol a diváci boli svedkami poriadnej gólovej nádielky. V 62. minúte viedol turínsky veľkoklub už 3:0, ale hráči Neapola dokázali v priebehu 15 minút (od 68. min. do 81.) vyrovnať. O víťazovi rozhodol až vlastenec Koulibalyho z nastaveného času druhého polčasu, ktorý znamenal výhru Juventusu 4:3.

V tomto stretnutí si otvoril svoj tohtosezónny strelecký účet aj kanonier Cristiano Ronaldo, ktorý v 62. minúte zvyšoval na spomínaných 3:0. Slávny Portugalčan však svoj prvý zárez v novej sezóne odmietol oslavovať. Dôvodom bol VAR.

Kvôli VAR-u totiž Ronaldovi neuznali gól v otváracom kole ročníka, kedy skóroval do siete Parmy. Tentokrát sa CR7 nechcel radovať predčasne a nielenže neoslávil gól, svojim gestom po presnom zásahu poslal systému VAR jasný odkaz.