Počas prvých zápasov na MS 2018 v Rusku si fanúšikovia všimli bizarnú zaujímavosť. Cristiano Ronaldo pred zápasom Portugalska so Španielskom a Willy Caballero pred duelom Argentíny s Islandom stáli počas národnej hymny bokom od ostatných. Prečo? 

Zápas Španielska s Portugalskom (3:3) sa niesol v znamení hattricku Cristiana Ronalda. Hráč Realu Madrid však zaujal mnohých fanúšikov už pred samotným duelom, keď stál počas národnej hymny svojej krajiny bokom od spoluhráčov. O deň neskôr to isté pred zápasom Argentíny s Islandom (1:1) urobil argentínsky brankár Willy Caballero.

Obaja hráči najskôr čelili výsmechu. Fanúšikovia sa domnievali, že bokom stáli kvôli tomu, lebo sa nevedeli rozhodnúť, či už majú ísť hrať alebo si ešte vypočujú hymnu svojej krajiny do konca. Ako sa neskôr ukázalo, obaja títo hráči sa zachovali ako správni patrioti. Počas národnej hymny bola totiž vlajka Portugalska a rovnako tak aj Argentíny vyvesená bokom od reprezentantov a títo dvaja hráči ako jediní stáli počas hymny čelom k nej.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj|Foto: Givemesport.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.