Od televízneho vysielania prvej rady speváckej šou SuperStar ubehlo už neuveriteľných štrnásť rokov. O víťazstvo v súťaži vtedy bojovala aj krásna Martina Schindlerová, ktorá bola mokrým snom mužského publika. Rajcovná súťažiaca sa po ukončení vysielania na verejnosti ďalej neukazovala, pozrite sa preto ako vyzerá dnes!

V prvej sérii SuperStar hviezdila svojím zjavom hlavne Martina Schindlerová. Súťaž síce nevyhrala, ale televízna obrazovka jej dopomohla ku vzťahu s členom vtedajšieho vedenia STV Branislavom Záhradníkom. Láska s o pätnásť rokov starším mužom nevyšla a v Martininom srdci ho vystriedal vplyvný podnikateľ Kamil, s ktorým má záhadná kráska už dve deti. Ani tento vzťah však podľa zákulisných informácií nevyzerá ružovo.

Martina si médiá do svojho súkromného života vpúšťať nechcela, nikto tak o nej doposiaľ nič nevedel. O to väčším prekvapením je po dlhých štrnástich rokoch jej prvé vystúpenie na verejnosti v rámci najnovšej časti programu Chart Show. Takto dnes vyzerá kedysi najrajcovnejšia SuperStaristka!

Martina Schindlerová v prvej sérii SuperStar

Martina SchindlerováMartina SchindlerováMartina SchindlerováMartina SchindlerováMartina Schindlerová

Martina Schindlerová dnes

Martina Schindlerová

Martina Schindlerová

Zdroj: chartshow.markiza.sk | Foto: Facebook, TV Markíza