Angus T. Jones je 24-ročný americký herec, ktorý sa preslávil najmä svojou rolou Jakea Harpera v obľúbenom seriáli Dva a pol chlapa. Odvtedy však prešiel viacerými zmenami imidžu, ktoré boli pretriasané bulvárnymi médiami a tento rok sa “natvrdlý” Jake zmenil opäť!

Seriál Dva a pol chlapa sa natáčal v rokoch 2003 – 2015 a počas svojej existencie zažil nejeden škandál či nezhody. Tým najväčším škandálom v histórii seriálu o bratoch Harperovcoch bol moment z roku 2011, kedy Charlieho Sheena vyhodili kvôli jeho problémom s drogami a alkoholom. Následne sa Sheen o tvorcoch seriálu nevyjadroval zrovna pozitívne a krátko nato naňho v nelichotivých vyhláseniach na sit-com a jeho tvorcov nadviazal aj jeho seriálový synovec Jake. Angus T. Jones sa po Sheenovom odchode vyjadril, že seriál je zlo a ľudia by ho mali prestať pozerať. Hoci mladý milionár svoje výroky neskôr verejne oľutoval, odvtedy až do konca seriálu vystupovala jeho postava Jakea Harpera už len ako vedľajšia.

Po poslednej klapke Dva a pol chlapa sa Angus T. Jones od šoubiznisového sveta dištancoval a našiel v sebe vieru v Boha. 24-ročná seriálová hviezda žije v Colorade, kde navštevuje miestnu univerzitu. Ešte pred svojím odchodom zo šoubiznisu Angus šokoval širokú verejnosť výraznou zmenou imidžu, keď najskôr zo zavalitého chlapca vyrástol na vyfešákovaného mladého muža a o niekoľko mesiacov neskôr si pre zmenu nechal narásť bradu a pripomínal skôr biblického fanatika než bohatého mladíka. Prednedávnomvšak Angus zmenil svoj imidž opäť. To, ako predstaviteľ Jakea Harpera vyzerá dnes, vám zaručene vyrazí dych!

Angus T. Jones v posledných rokoch

Angus T. Jones dnes

Foto: Facebook.com, Tumblr.com, YouTube