Po rozchode so speváčkou Darou Rolins si Rytmus zbalil svoje caky paky a odsťahoval sa z ich spoločného domu v Tuchoměřiciach v blízkosti Prahy. Aktuálne by mal raper prebývať v luxusnom bratislavskom komplexe, aspoň tak tomu nasvedčujú jeho príspevky na Instagrame.

Po tom, ako Rytmus prostredníctvom videa zverejnil svoje oficiálne stanovisko k jeho vzťahu k moderátorke Jasmine Alagič, všetci fanúšikovia videli, že sa raper môže pochváliť novým bývaním dýchajúcim poriadnym luxusom. Či si byt zaobstaral Patrik sám alebo spolu s Jasminou, nevedno, isté ale z príspevkov je, že sa nachádza v luxusnom komplexe River Park nachádzajúcom sa na brehu Dunaja.

Podľa dostupných informácií sa ceny zatiaľ nepredaných trojizbových bytov v River Parku pohybujú od 360 – 474 tisíc eur. Za také šesťizbové bytíky by ste už ale zaplatili niekoľkonásobne viac, ten najdrahaší stojí napríklad 1 476 000 eur. A to je už teda naozaj poriadna pálka. Ak si teda Paťo kúpil jeden z týchto aparmánov, musel sa teda pekne buchnúť po vačku!

V Grand Hotel River Park by mal mať Patrik svoje nové sídlo

Zdroj: Instagram, riverpark.sk | Foto: Instagram, grandriverpark.com