Real Madrid stratil po sezóne 2017/2018 trénera Zidana i svoju ofenzívnu superstar Cristiana Ronalda. Podľa posledných správ prichádza ďalšia veľká rana pre fans “Bieleho baletu”, pretože mužstvo má opustiť aj Chorvát Luka Modrič. 

32-ročný Luka Modrič bol kapitánom chorvátskej reprezentácie na nedávnych MS a patril k najlepším hráčom mundialu. Výborne sa mu darí aj na klubovej úrovni, kde už od roku 2012 oblieka dres slávneho Realu Madrid. Posledné správy ale hlásia, že niekdajší hráč Tottenhamu či GNK Dinamo Záhreb mieri do talianskej Serie A. Jeho novým zamestnávateľom sa môže stať Inter Miláno!

Gianluca Di Marzio je renomovaný taliansky novinár zo Sky Italia a ten informoval o tom, že vedenie Interu už začalo rokovať s Realom Madrid o prestupe Luku Modriča. Na jednej strane bude prípadný transfer pre Real obrovskou ranou, na strane druhej má Luka predsa len už 32 rokov. Jeho miesto by možno mohol zaujať jeho o 8 rokov mladší krajan Mateo Kovačić. Ten sa ešte pred MS totiž vyjadril, že chce hrávať viac.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter, YouTube