Fyzická potyčka medzi Matejom Jurkovičom (41) a Rastislavom Mojsejom (40) nebola jediná, ktorá sa v histórii vysielania tejto reality show udiala. V posledných dňoch vyšli najavo prekvapivé informácie o tom, čo sa malo stať v minuloročnej Farme X! 

Farma X bola špecifická tým, že sa na nej okrem obyčajných ľudí objavili aj tí verejne známi. A práve jeden z nich bol počas súťaže fyzicky napadnutý. Jedná sa o Martina Šmahela (37), ktorý sa minulý rok dostal do konfliktu s Jurajom Solčanským, ktorého od seba vo vypätej chvíli odstrčil, po čom sa on šmykol na mokrom dreve a padol k zemi. Okrem tejto už známej skutočnosti sa však Šmahel priznal aj k niečomu, o čom doteraz mlčal.

Podľa jeho slov totiž tomuto celému predchádzal kopanec, ktorý od Juraja Solčanského utŕžil priamo od chrbta. Túto situáciu však na Šmahelovu žiadosť televízia Markíza vystrihla a nepotrestala za to Ďuriho vyhadzovom, tak ako to urobila tento rok v prípade Jurkoviča. Aktuálny moderátor špeciálnej bonusovej relácie Farma X-tra totiž nechcel, aby bol Solčanský kvôli takémuto niečomu vyhodený zo súťaže o 75 000€. A pred týmto jeho gestom, ktoré odhalil až teraz, treba určite zodvihnúť pomyslený klobúk dole!

Spomínaný konflikt od času 7:49

Juraj Solčanský ospravedlnenie Šmahelovi

Zdroj: Hitky.skFoto|Video: Farma.markiza.sk, YouTube/Televiziamarkiza