Aj keď sú informácie o natáčaní Farmy prísne strážené a len málokedy sa stane, že vyjde najavo niečo vopred, no tak sa zdá, že teraz to jednej zo súťažiacich predsa len ušlo. Na svojom instagramovom profile začala byť totiž od začiatku týždňa až podozrivo aktívna, čo sa dovtedy vôbec nedialo! 

Reč je o blond krásavici z východu, ktorou je Andrea Matejčíková (34), prezývaná Deya. Tá sa vonkoncom v posledných častiach netajila tým, že by chcela ísť najradšej domov, no naposledy sa jej to ešte nepodarilo. Od 21. októbra (pondelok) začala byť na svojom instagramovom účte však až príliš aktívna, pričom dovtedy nepridávala žiadne príspevky. A aj keď to v popisoch príspevkov vyzerá, že to za ňu robí niekto iný, kto je označený ako admin, tak pravda môže byť celkom inde.

Deya začala byť v posledných dňoch na Instagrame podozrivo aktívna.

To si totiž všimli aj komentujúci na jej profile, z ktorých viacero písalo, že Deya je už doma a aj pri hlbšom premýšľaní to každému pozornému divákovi docvakne. Rozdiel v natáčaní Farmy a jej reálnom vysielaní je totiž 11 dní, čo by znamenalo, že ak Deya vypadla v dueli 20. októbra (nedeľa), tak by sa na druhý deň, kedy pridala aj prvý príspevok o Farme, mohla už pokojne venovať Instagramu v pohodlí domova.

Diváci by teda mohli byť svedkami jej odchodu zo statku už budúci piatok 1. novembra. Samozrejme, zatiaľ ide len o predčasné dohady, no treba povedať, že za daných okolností by išlo o priveľkú náhodu!

Sledovatelia príťažlivej východniarky si myslia, že je už doma.

Foto: Farma.markiza.sk, Instagram/Crazydeya