Do redakcie sa nám ozval náš čitateľ s kurióznym príbehom, aký len tak ľahko nezažijete. Jeho bývalá partnerka sa živila ukazovaním nahého tela cez internet, čo mu síce zo začiatku imponovalo, no neskôr sa situácia zvrtla na nočnú moru. Prespávanie na gauči, kým ona ,,zarábala”, alebo dvojitý zásun do zadku s vibrošom pred webkou, na čo sa on musel prizerať. 

Všetko sa to začalo úplne bežne, ako je v tejto dobe u mladých ľudí zvykom. Spoznali sme sa dopisovaním si cez jednu nemenovanú FB stránku priznaní a neskôr naša komunikácia prerástla i do súkromných správ. V nej mi prezradila, že je síce vydatá, má dcéru, ale čoskoro sa bude rozvádzať.

Hovorím si fajn, nejaká chyba z minulosti v podobe dcérky, ktorú mala v mladom veku, ešte nič neznamená. Avšak na moju otázku, čím sa živí, ma trošku zarazila. V ten deň bola údajne poslednýkrát na turnuse v zahraničí, kde sa vraj ,,starala” o nejakého postaršieho pána. Schválne som to dal do úvodzoviek, lebo bohvie, ako to s odstupom času celé skutočne bolo.

Na tom by nebolo nič zlé, keby vzápätí ihneď nedodala, že si občas privyrába masturbáciou cez internet pre nadržaných chlapov z celého sveta. Začalo ma to zaujímať, však kto by občas nechcel vyskúšať hviezdu péčka, no nie? Medzi rečou ešte spomenula, že jej maximálne vyhovuje, keď jej ľudia platia za to, aby ju mohli vidieť nahú. Svedomie si utešovala tvrdením, že k fyzickému kontaktu nedochádza, nemá sa teda prečo hanbiť.

Po 2 týždňoch písania sme sa konečne stretli. Dve noci v hoteli s ňou boli nezabudnuteľné, a tak nejak sme sa do seba zamilovali. Stretávali sme sa približne 8 mesiacov a postupne mi natárala, že s livechatom prestala a našla si normálnu slušnú prácu. Bohužiaľ, som jej uveril. Ako čerství zaľúbenci sme sa rozhodli zaobstarať si spoločné hniezdočko lásky.

Jediným riešením v tej dobe bola pre nás hypotéka, na ktorú sme sa zaručili spoločne. O nejaký čas sa nám podarilo zohnať si vlastný byt a ja som ho s kamarátmi prerobil. Po mesiaci spoločného bývania ma prekvapila, keď si zaobstarala pomerne drahý notebook s tvrdením, že si musí opäť začať privyrábať jej pochybnou perverznou prácou.

No mne by sa človek krvi nedorezal, taký som bol šokovaný!

Lenže, láska k nej bola silnejšia. Súhlasil som, čo si dodnes vyčítam. Už vtedy rozvedená mamička, zarábajúca si ukájanim sa pred nejakými upotenými starcami, ma po nejakom čase viac nevzrušovala. Nehovoriac o tom, že počas jej ,,pracovnej zmeny” som musel prespávať v obývačke na gauči.

Áno, presne tak, v byte, ktorého som bol spoluvlastník, som bol nútený spávať na pohovke ako nejaká návšteva. Výnimkou bolo pár dní do mesiaca, kedy sa jej nechcelo pracovať a mala, samozrejme, svoje dni. Postupne sa situácia vyhrotila natoľko, že z brigádky sa stal jej hlavný zárobok, kedže normálnu prácu sa rozhodla ukončiť.

S*x s ňou bol fajn, očividne ju tá práca niečo naučila. Avšak pri jej rozprávaní, aké typy perverzákov tam stretáva, mi bolo naozaj zle. Nebolo výnimkou, aby si naraz do zadku a medzi nohy vopchala poriadneho vibroša! Ako budiš, možno sa to niekomu páči…

…ale nachytať polovičku pri niečom podobnom? Fuj!

Pomaly sa z nej na internete stávala hviezdička péčka cez webku a získala i stálu klientelu, no nejako zabudla na to, že je aj matkou. Na svoje domáce práce taktiež z vysoka kašľala. Viete, ono sa ťažko upratuje alebo stará o dcérku, keď musíte celý deň prespať, aby ste si opäť v noci mohli pred počítačom mastiť pekáč. A tak všetko ostávalo na mne.

Musel som variť, upratovať a jej dcére nahrádzať rodiča. Jedného dňa sa vo mne niečo zlomilo a viac som to vydržať. Po definitívnej hádke sa pobalila a odišla k matke. Vtedy som urobil najväčšiu chybu svojho života a napísal som jej veľmi nešťastnú správu, vďaka ktorej som sa na 6 mesiacov ocitol vo väzení. Kým som ja sedel, ona si do nášho bytu nasťahovala druhého a ja som začal chápať, že ma len využila. Nakoniec byt predala a ja som nič nedostal. Po čase sa s jej novým rozišla a jeho miesto nahradil ďalší zúfalec.

Preto si, páni, dávajte pozor, s kým sa chystáte skočiť do postele. Možno vám totiž vaša priateľka o sebe neprezradila úplne všetko. 😉

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Imgur