Už 16. októbra 2020 sa na náš trh dostane nová hokejová hra od EA Sports s názvom NHL 21. Kým v posledných rokoch si najpopulárnejšia hokejová hra na svete vyslúžila vlnu kritiky kvôli slabým inováciám, tento ročník prináša poriadne zmeny!

Každoročná séria NHL vychádza väčšinou v septembri, ale tento rok sa aj kvôli pandémii koronavírusu odložilo vydanie nového dielu o mesiac. 16. októbra 2020 sa však NHL 21 dostane na trh a bude dostupná pre konzoly Playstation 4 a XBOX One. Jej cena sa pohybuje na štandardnej úrovni (momentálne 65 eur), ale oveľa zaujímavejšie sú veľké novinky, ktoré v tejto hre nájdete.

Nové ovládanie i vylepšená grafika a spolu s tým aj pridané ofenzívne kúsky ako napríklad gól Svečnikova spoza brány, prechod cez obranu súpera po vzore Ovečkina či McDavida, ale aj no-move deke, ktorý preslávil Nikita Kučerov. Toto všetko sa objaví v NHL 21, ale najradikálnejšie zmeny prichádzajú v režime Be a Pro.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Režim Be a Pro je offline herný mód, v ktorom môžete hrať kariéru za vami vytvoreného hráča. Kým v posledných ročníkoch ste svojho hráča ovládali len na ľade, v NHL 21 prichádza niekoľko noviniek. Patria medzi ne napríklad konverzácie so spoluhráčmi, agentom, trénerom, vyjednávanie s klubmi či sponzormi.

Za zarobené peniaze si v hre môžete kupovať autá, hodinky, nehnuteľnosti alebo peniaze niekam investovať. Pravidelnou súčasťou vašej kariéry budú rozhovory do médií, charita či tímové akcie so spoluhráčmi. Pozrite si videá priložené nižšie a urobte si názor sami.

NHL 21 trailer

NHL 21 Be a Pro

Foto|Video: YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU