Na Slovensku platí momentálne prísny zákaz vychádzania s iba najnutnejšími výnimkami, ako sú cesta do zamestnania alebo nákup potravín. Portál Čas.sk však prišiel s prekvapivými zábermi a informáciami o tom, že expremiér a predseda strany HLAS – sociálna demokracia Peter Pellegrini (45) sa v pondelok vybral do prevádzky s luxusnými pánskymi oblekmi.

Známy politik údajne strávil v obchode cca hodinu, pričom žalúzie boli zatiahnuté do ulice. Žiadna výnimka na nákup oblekov v čase lockdownu sa ale vo vyhláške hygienika nenachádza a preto Čas.sk oslovil samotného Pellegriniho, aby vysvetlil, ako to celé bolo. Hovorkyňa jeho strany odpovedala, že bývalý predseda vlády po prekonaní Covid-19 výrazne schudol a oblečenie je pre neho pracovným nástrojom. Išiel sa teda nformovať o možnostiach riešenia. Počas stretnutia vraj dodržiaval všetky hygienické opatrenia.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Majiteľ salónu s oblekmi následne pre Čas.sk danú situáciu obhajoval tým, že šlo o pracovné stretnutie, kde boli dodržané všetky pravidlá a prebehlo to iba formou rozhovoru. Obleky podľa jeho slov budú upravovať až vtedy, keď to situácia dovolí. A čo na to celé úrad vlády? Takéto stretnutie a meranie oblekov vraj záleží od konkrétnej životnej situácie človeka.

Zdroj: Čas.skFoto: YouTube.com